EN |  TK |  IT |  ES     

reACT Training

reACT Training - Design and development

  Level BasicBir iş nasıl kurulur (COU_3B_TK)

Kimin büyük bir girişimci olabileceğine dair bir sınır yoktur. Daha sonra büyük bir başarı olabilecek bir şeye başlamak için mutlaka bir üniversite diplomasına, bankada bir miktar paraya veya hatta iş deneyimine ihtiyacınız yoktur Ancak, bunu görmek için güçlü bir plana ve güdüye ihtiyacınız var. Bu makalede, bir iş kurmak için önemli noktaları ve iş kuralları için bazı önemli ipuçlarını ve hatırlatıcıları bulabilirsiniz.

Go to course
Girişimciler için BİT Araçları (COU_4B_TK)

Bu kursta, çevrimiçi işinizi yönetmek için en kullanışlı araçları sunuyoruz. Bunlar, uzmanlar tarafından geliştirilen ve kullanılan, hedef kitleyi ve potansiyel müşterileri web sitenize çekmenize, kuruluşunuzu ve kurumsal imajınızı iyileştirmenize yardımcı olacak hizmetler ve platformlardır.

Go to course
Kadın Girişimciliği, girişimci tutum ve sosyal becerilerin nasıl harekete geçirileceği (COU_1B_TK)

Son yıllarda kadın girişimciliğine olan ilgi giderek artmaktadır. Başlangıçta, yeni işletmelerin yaratılmasına ve büyümesine kadınların erkeklerden daha düşük katılımı konusunda bir farkındalık vardı. Artık, kadın girişimciliğinin ekonomik refah üzerinde olumlu bir etkisi olabileceği kabul ediliyor. Bu eğitim, kadın girişimciliğinin ekonomi için öneminin yanında aynı zamanda kadınların bir işe başlamadan önce karşılaştıkları tutum, sosyal beceriler ve özgüven gibi ek engellere de değiniyor.

Go to course
Kadınların uluslararası girişimcilik deneyimi (COU_2B_TK)

Girişimciliği teşvik etmek ve desteklemek için AB, temel destek ağları, araçları ve kaynakları sağlar: Mikro işletmeler için uluslararasılaşma desteğine ilişkin kılavuz kitaplar, kapsamlı bir İhracat Yardım Masası; Mikro işletmelerin uluslararasılaşması için bir destek aracı olarak Avrupa İşletmeler Ağı'nın formülasyonu ve uluslararası büyüme için tavsiyeler. Bu kursla AB'nin sunduğu tüm fırsatları öğreneceksiniz.

Go to course
  Level AdvancedÇevrimiçi İletişim ve Görünürlük/ Uluslararasılaşma (COU_4A_TK)

Bu kurs, temelde her kadın girişimcinin yeni fikirlerini oluşturmak ve ölçeklendirmek için kullanabileceği son derece erişilebilir, öğrenilebilir, öğretilebilir içerikler sunar. Go to course

Etkili bir İş Planının Geliştirilmesi (COU_1A_TK)

Bu modül bir girişimci için yararlı araçları analiz eder: • İş Planı • İş Modeli Etkili bir İş Planı yazmak için bu modül belgenin bölündüğü önceki gereksinimleri ve bölümleri (Yönetici Özeti, Şirket Özeti, Ürün/Hizmet Tanımı, Pazar Analizi, Strateji Uygulaması, Yönetim Özeti, Finansal Bilgiler) gösterir. İş modeli, tüm projenin fikirlerini, amacını, kazancını, maliyetlerini, faaliyetlerini ve iletişimini açıklayan bir sentez aracıdır. Go to course